Güvenlik ve Gizlilik

Garantili Bilgi Transferi

kaderhirdavat.com teknolojinin en gelişmiş güvenlikli yazılımlarını kullanır. Bu yüzden bize kredi kartı bilgilerinizi verirken almış olduğunuz risk, güvenli bir bankanın internet sitesinden işlem yaparken almış olduğunuz risk kadardır.

Güvenli Alışveriş

Sitemiz, SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojilerinin en son versiyonlarını kullanır. 

Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Kart numaranızı kimse kesinlikle göremez. Para transferi işlemleri Garanti Bankası Vpos'ları üzerinden, dünya standardı olan SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. 

Limit aşımına uğramış, sahte veya çalıntı olarak bildirilmiş kartların kullanımı mümkün olmayacaktır.

Tarayıcınızın Güvenli Olduğunu Nasıl Anlarsınız ?

Tarayıcınız güvenli modda çalışıyorsa, alt navigasyon çubuğunuzun sağında bir *kilit* ya da *anahtar* işareti olacaktır.

Ya da tarayıcınızın, görüntülemekte olduğu url adresine bakabilirsiniz.Burada *http* yerine *https* yazacaktır.(İngilizcede *güvenli* anlamına gelen *secure* kelimesinin başharfi olan *s* eklenecektirÖdeme Yapmak İçin Tıklayınız.© Copyright 2014. Kader Teknik Hırdavat

Güvenlik ve Gizlilik | Mesafeli Sözleşmeler | Değişim ve İade Koşulları | Teslimat ve Kargo