Teslimat ve Kargo

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarım MNG Kargo, Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.kaderhirdavat.com'dan yapılan tüm gönderilerde adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden teslim alınmak istenen siparişler kabul edilmemektedir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

kaderhirdavat.com 'dan yapılan alışverişlerde, 75 TL altında kalan siparişlerde, kargo ücreti müşteriye aittir. Toplam ürün tutarı 75 TL altında kalan siparişlerden 8.90 TL kargo ücreti alınmaktadır.

* Satın aldığınız ürünler bir teyit e-mail'i ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

kaderhirdavat.com her ürün için stok tutmaktadır. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler ogün firmamızın stoklarında tükenmiş olabilir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.
Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız.© Copyright 2014. Kader Teknik Hırdavat

Güvenlik ve Gizlilik | Mesafeli Sözleşmeler | Değişim ve İade Koşulları | Teslimat ve Kargo